Promoce PEF

Promoce absolventů magisterských studijních programů/oborů plánuje Provozně ekonomická fakulta v nejbližším dostupném termínu 12. - 16. července 2021. Bližší informace obdrží absolventi prostřednictvím e-mailové komunikace.

Absolventi bakalářských studijních programů jsou prostřednictvím e-mailové komunikace informováni o zrušení bakalářských promocí a dalším postupu.

Kontrolujte si prosím veškerý obsah vaši e-mailové schránky, včetně spamu a jiných složek.

Od počátku covidové pandemie se na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze podařilo přes všechna existující omezení uskutečnit státní závěrečnou zkoušku v šesti  plánovaných termínech (pouze první termín byl posunut o jeden měsíc). Přes 4000 absolventů bakalářských a magisterských studijních programů tak mohlo svá studia dokončit v řádném termínu, bez omezení svého dalšího studia či nástupu do zaměstnání. Vzorným přístupem pedagogů i vás studentů se to navíc podařilo bez jediného přenosu infekce. Za to bych chtěl všem velmi poděkovat.

Bohužel není v našich kapacitních možnostech uskutečnit pro všechny tyto absolventy promoce a nevidíme řešení ani v dalším odkládání na neurčito. Po opravdu nelehkém zvážení všech možností jsme se rozhodli upřednostnit absolventy magisterských studijních programů, protože pro ně je to závěrečná možnost promoce. Studenti bakalářských studijních programů dle našich zkušeností většinou pokračují v dalším stupni studia, takže je promoce v příštích letech pravděpodobně neminou. 

Věřím, že přes počáteční zklamání, které části z vás toto rozhodnutí přináší, s odstupem času a v kontextu všech souvislostí náš krok pochopíte.

Přeji vám mnoho úspěchů v dalším studiu, praxi i osobním životě.

Ing. Martin Pelikán, Ph.D.

děkan fakulty

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.