Projekt InDVT – testovací workshop

Ve středu 2. 8. 2017 se v podnikatelském inkubátoru Point One konal testovací workshop k projektu v rámci Erasmus Plus InDVT (Inclusive Digital Video Training in Youth Work). Workshopu se zúčastnilo 11 lektorů, kteří pracují s mladými lidmi z různých partnerských organizací České zemědělské university v Praze. Jejich úkolem bylo seznámit se s připravovanými materiály projektu, testovat jejich praktické použití a dát relevantní feedback pro další pokračování práce na projektu.

Hlavním tématem projektu InDVT (česky Digitální video pro inkluzivní práci s mladými lidmi) je vytvoření platformy – databáze digitálního videa pro inkluzivní práci s mladými lidmi (InDVT), která má zvýšit dovednosti mladých pracovníků a trenérů v oblasti využití inkluzivních videí, vhodných pro neformální vzdělávání mladých poskytnutím tréninkových materiálů a příkladů. Výsledky tohoto projektu by mohly být využity v oblasti v projektech jako jsou výměny mládeže či mimoškolní výuka mladých lidí. Mezi hlavní aktivity/produkty projektu včetně se řadí:

  1. Metodologie pro výběr digitálních videí s inkluzivním účelem
  2. Systém pro správu online vzdělávání (Learning Management System = LMS), který obsahuje tréninkové materiály, praktické případy a testy vhodné pro mladé pracovníky/trenéry
  3. Trénink pro pracovníky s mládeží (workshop z oblasti budování kapacit) n– Sofia, podzim 2017

Hlavním organizátorem projektu je Bulharsko, dále se projektu účastní týmy z Německa a Švýcarska. Za Českou republiku se podílí Centrum projektů Provozně ekonomické fakulty, konkrétně proděkan pro vnější vztahy Ing. Roman Kvasnička Ph.D. a Ing. Jana Poláková z Katedry řízení. Více o projektu najdete na webových stránkách inclusivevideo.org.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.