Proč jet na seznamovací kurz pro nastupující studenty Rozlet PEF?

Rozlet PEF
Střední máte za sebou a nastupujete na vysokou školu? Znáte prostředí VŠ pouze z televize, navíc z amerických komedií? Pojeďte na seznamovací kurz Rozlet PEF a poznejte, co vás čeká a nemine na pravé české univerzitě!
 
Jak už plyne z názvu "seznamovací kurz", jedná se především o seznamování, a to nejen se studenty, vašimi kolegy, ale také s kampusem naší krásné univerzity. Nepochybně velkým plusem je to, že areál je tak nějak pospolu spojen, stejně jako jeho "obyvatelé".
 
Zúčastněte se kurzu Rozlet PEF v termínu 29. 8. - 1. 9. nebo 2. 9. - 5. 9. 2016 a buďte minimálně o krok napřed před ostatními, kteří k nám nejeli. Dozvíte se spoustu důležitých a užitečných informací, které se budou hodit během celého studia. Budete si moci udělat rovnou test z předmětu Úvod do studia, a tak získáte první zápočet a vykročíte do akademického života pravou nohou. Také se poznáte s tolika novými kamarády, že nebudete na začátku semestru vědět, s kým si sednout na první společné přednášce. Další výhodou je to, že se setkáte se staršími studenty, které můžete vyzpovídat ohledně obtížnosti studia, kam se zajít osvěžit mezi výukou a položit jim spoustu dalších otázek týkajících se studentského života na vysoké škole. Díky tomu, že Rozlet PEF se koná přímo v areálu ČZU, poznáte jeho nejtajnější zákoutí i okolní místa, o kterých častokrát ani některý z inženýrů/inženýrek nemá nejměnší zdání.
 

 
Pojeďte na seznamovací kurz Rozlet PEF a začněte s náskokem!
 
Prohlédněte si fotogalerii z minulého roku, kterou naleznete na facebookových stránkách Rozlet PEF.
Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.