Přípravné kurzy k výběrovým řízením do institucí EU

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s francouzskou École Nationale d’Administration (ENA) pořádá sérii přípravných kurzů v angličtině zaměřených na 1. kolo konkurzů EPSO do institucí EU. Tři celodenní semináře, zaměřené na zájemce z řad veřejné správy, studenty vysokých škol i široké veřejnosti, proběhnou:

• 8. 4. 2019 Praha
  • 9. 4. 2019 Olomouc
  • 11. 4. 2019 Brno

Tyto semináře přiblíží uchazečům pravidla výběrových řízení pořádaných Evropským úřadem pro výběr personálu (EPSO) s důrazem na metodologii jejich 1. kola. To probíhá formou „Computer Based Testing“ (CBT) a skládá se z testů verbálního, numerického a abstraktního uvažování, jakož i „situační“ logiky (situational judgement).

Více informací a registraci naleznete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR v sekci Diplomatická akademie.