Dny otevřených dveří PEF 2018

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze.

KDY? V pátek 19. 1. 2018 a v sobotu 20. 1. 2018 od 9:00 do 14:00

Program:

Pátek 19. 1. 2018

9:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EIII

10:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU - informace v atriu PEF u posluchárny EI

11:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EIII

12:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU - informace v atriu PEF u posluchárny EI

Sobota 20. 1. 2018

9:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EIII

11:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EIII

12:00 prohlídka fakulty a procházka areálem ČZU - informace v atriu PEF u posluchárny EI

V průběhu obou dní se můžete také zastavit u studijních referentek a zeptat se na otázky, které vás o fakultě a studiu zajímají nebo si vyzkoušet technologie z laboratoře virtuální reality PEF

V areálu ČZU naleznete vše na jednom místě - fakulty, menzu, koleje, studijní informační centrum, knihovnu, sportoviště, kluby a restaurace, park zvaný Libosad a mnoho dalšího. Více informací, virtuální prohlídku a fotogalerii naleznete zde.

Neváhejte a přijďte si pro informace!

Přidejte se také k události na našem fakultním Facebooku https://www.facebook.com/events/490711847973191.

Jak se k nám dostanete?

Česká zemědělská univerzita se nachází v Praze 6 - Suchdole a je zde velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravou i dalšími způsoby dopravy. Nejrychlejší trasa z centra Prahy je metrem A do stanice Dejvická,  kde nastoupíte do autobusu č. 107 nebo 147 a vystoupíte na zastávce Zemědělská univerzita. Poté se vydáte pěšky přes nejbližší křižovatku do areálu ČZU odkud vás navigační tabule dovedou až k budově Provozně ekonomické fakulty.

Na krátkou reportáž jak probíhal Den otevřených dveří v akademickém roce 2016/2017 se můžete podívat na videu níže.