HOPI story - cesta od nuly až mezi evropské hráče

Katedra obchodu a financí vás zve na přednášku člena dozorčí rady firmy HOPI HOLDING a.s. Ing. Davida Piškanina o inovacích na poli logistiky a distribuce.

 

Termín konání: úterý 20. 11. 2018 ve 14:00

Místo konání:  Posluchárna TI, PEF ČZU

Přednášející: Ing. David Piškanin, úspěšný absolvent Provozně ekonomické fakulty, člen dozorčí rady firmy HOPI HOLDING a. s.

Na přednášce se dozvíte zajímavé informace nejen o historii společnosti HOPI, předmětu podnikání, oblasti působení firmy, nebo o zákaznících. Hopi Holding a.s. je rodinná firma, založená v roce 1992 panem Františkem Piškaninem. Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu.

Pořádající útvar: Katedra obchodu a financí

 

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.