Přednáška europoslance RNDr. Alexandra Vondry na PEF

Katedra ekonomických teorií (KET) pokračuje v pořádání přednášek s odborníky z praxe a tentokrát její pozvání přijal pan europoslanec RNDr. Alexandr Vondra. Na konci září proběhla přednáška na téma „Tři pilíře Evropské unie a zelená revoluce“, která vzbudila velký zájem jak ze strany studentů, tak i pedagogů – účastnilo se jí přes 200 posluchačů. Po přednášce pan europoslanec zodpověděl dotazy přítomných a poté se zúčastnil slavnostního oběda s vedením fakulty v Akademickém klubu PEF. V minulosti KET již přivítal několik významných odborníků např. guvernéra ČNB Ing. Jiřího Rusnoka, odborníka na mediální trh Ing. Michala Voráčka, CSc., bývalého ministra hospodářství prof. Ing. Karla Dybu, CSc., významného ekonoma Ing. Miroslava Zámečníka, náměstka ministra zahraničí ČR Aleše Chmelaře, MSc. či člena bankovní rady ČNB Ing. Aleše Michla. V trendu zajímavých přednášek se známými odborníky z ekonomické praxe hodlá Katedra ekonomických teorií PEF pod vedením doc. PhDr. Ing. Lucie Severové, Ph.D. pokračovat i v budoucnu.