Předávání certifikátů SAS

Předávání certifikátu SASDne 9. 6. 2016 proběhlo na PEF ČZU v Praze již tradiční slavnostní předávání certifikátů SAS. Certifikáty byly udělovány ve dvou kategoriích: „SAS Programming and Statistical Data Analysis“ pro magisterské studenty oborů Informatika a Systémové inženýrství a „Statistical Analysis using SAS Enterprise Guide“ pro bakalářské studenty oborů Economics and Management a Business and Administration. K získání certifikátů bylo nutné splnit dvě zkoušky statistiky ze studijního plánu daného oboru a dále pak alespoň dva e-learningové kurzy zaměřené na práci se systémem SAS.

Předávání certifikátu SASCertifikáty převzalo z rukou děkana PEF Ing. Martina Pelikána, Ph.D. deset studentů v kategorii „SAS Programming and Statistical Data Analysis"“ a čtyři studenti v kategorii „Statistical Analysis using SAS Enterprise Guide“. Poděkování patří pedagogům, kteří se na přípravě studentů k získání certifikátu podíleli: prof. Libuši Svatošové, doc. Bohumilu Kábovi, Zuzaně Novotné, Jiřímu Peterovi a Tomáši Hlavsovi. Stejně tak děkujeme společnosti SAS Institute ČR, s. r. o., a její zástupkyni pro akademickou sféru Petře Jovbakové za velmi dobrou vzájemnou spolupráci. 

 

Autoři: Ing. Tomáš Hlavsa, Ph.D., Ing. Zuzana Novotná, Ph.D.

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.