Předání cen výhercům PEF Sustainability Challenge 2023

V pondělí 18.12. 2023 předal děkan Provozně ekonomické fakulty ČZU doc. Ing. Tomáš Šubrt, Ph.D. ceny výhercům soutěže PEF Sustainability Challenge 2023. Tato soutěž je určena studentům středních a vyšších odborných škol s cílem zapojit je do podpory udržitelného rozvoje a zvýšit povědomí veřejnosti o tomto tématu.

Úkolem soutěžících bylo vytvořit krátká videa, která měla svým obsahem upozornit na různá témata spojená s oblastí udržitelného rozvoje. V letošním, již druhém ročníku soutěže, se sešlo hned 17 zajímavých videí, která byla následně zveřejněna na YouTube kanále PEF ČZU. Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

V kategorii „cena publika“ rozhodla o pořadí veřejnost, kterou nejvíce zaujaly tyto příspěvky:

V kategorii „cena poroty“ nejvíce oslovily odbornou porotu následující příspěvky:

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.