Potřebujete mezinárodní certifikát o úrovni anglického jazyka?

Katedra jazyků PEF ČZU v Praze nabízí možnost složení zkoušky TOEIC a získání mezinárodně uznávaného certifikátu. Zkouška je vhodná zejména pro zájemce o studium v zahraničí v rámci programu Erasmus+, kteří musí oficiálně doložit minimální znalost angličtiny na úrovni B2
Zkouška TOEIC je využívána v mezinárodních firmách, státní správě a je na seznamu uznávaných zkoušek ministerstva školství. Podle získaného počtu bodů je přiřazena odpovídající úroveň dle Společného referenčního rámce pro jazyky (A1-C1).

Termín konání zkoušky:

  • Listening and Reading - pátek 20. 10. 2017 od 10:00
  • Speaking and Writing - středa 25. 10. 2017 od 14:00

Cena zkoušky Listening and Reading je 2400 Kč, cena zkoušky Speaking and Writing je 3400 Kč, při platbě dohromady je poskytována sleva a celková cena je 5600 Kč.

Pro získání certifikátu není nutné absolvovat část Speaking and Writing, stačí se přihlásit pouze na Listening and Reading.

Podrobné informace o přihlašování a platbě najdete na stránkách katedry jazyků: http://katedry.czu.cz/kj/toeic-english/.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.