PEF bez PET lahví díky fontánám na pitnou vodu!

voda

Čerstvou perlivou nebo neperlivou vodu si můžete natočit do vlastních sklenic, lahví či jiných nádob ve vestibulu CEMS I v přízemí nebo ve fontáně, která je umístěna u posluchárny EIII.

Projekt VODA PRO LIDI.CZ je koncept veřejných fontán na čerstvou mikrofiltrovanou vodu.

Cílem projektu je poskytnout lidem prostřednictvím fontán skutečnou alternativu k balené vodě. Alternativu, která je ohleduplná k životnímu prostředí, omezuje používání plastů a redukuje emise skleníkových plynů.

Veřejné fontány VODA PRO LIDI.CZ využívají vodu z vodovodu. Tato voda projde ve fontáně mikrofiltrací přes kompozitní uhlíkové filtry s aktivním uhlím a je navíc ošetřena UV světlem, které odstraní jakékoli bakterie. Výsledkem je voda vynikající kvality a chuti, která necestuje po silnici a není balena do plastových lahví.

Fontány projektu VODA PRO LIDI.CZ najdete na veřejných místech. Jsou instalovány nejen v exteriéru, ale i v interiérech škol, úřadů a jiných veřejných budov.

Více informací o projektu se můžete dočíst na facebooku VODA PRO LIDI.CZ nebo na www.vodaprolidi.cz.

 

  

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.