Online workshop Daňové ráje 2020 - Korporátní daňová mezera ČR

Centrum daňových studií při Katedře obchodu a financí Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze ve spolupráci s českou pobočkou International Fiscal Association a Komorou daňových poradců ČR za podpory organizací Technologická agentura ČR1. VOX a.s.EDAAT, s.r.o. a BDO Česká republika vás zve na ONLINE workshop Daňové ráje 2020 s podtitulem Korporátní daňová mezera ČR.

Cílem workshopu je vytvořit podmínky pro setkání odborníků na daňové plánování z praxe, akademické sféry a zástupců finanční správy v přátelské atmosféře nad aktuálním tématem, o němž můžete slyšet spoustu mýtů, ale málo relevantních faktů.

Na setkání jsou zváni všichni, kdo se korporátním zdaněním zabývají či se o ně zajímají a mají chuť diskutovat o daňové mezeře ČR nebo si takové výměny názorů poslechnout.

Termín konání: 12. 5. 2020 od 10 do 17 hod.

Přihlásit se můžete do 6. 5. 2020 do 12:00 na stránkách workshopu Daňové ráje 2020.

Více informací naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.