Online marketing právně správně

Katedra řízení spolu s Manažerským klubem vás zvou na přednášku Online marketing právně správně. Přednáška se bude konat v úterý 5. 12. 2017 od 15:45 - 17:15 v budově Fakulty tropického zemědělství v posluchárně TI. Přednáška je veřejná a je zdarma.

Základní témata přednášky:

• Umíte chodit v autorských právech?
  • Komu patří příspěvky na Facebooku?
  • Můžete slibovat modré z nebe?
  • Patří tajemná guerilla do zakázaného území nekalé soutěže?
  • A smíte házet trpaslíky?

Přednášející: Mgr. Petra Dolejšová, eLegal advokátní kancelář

Informace o přednášce naleznete také na Facebooku.