Odkud pochází nový maskot PEF?

První dny semestru se na Provozně ekonomické fakultě nesly ve znamení novinek. Hlavní novinkou jistě bylo otevření budovy CEMSII, ale zároveň nešlo přehlédnout nového maskota fakulty, který při svých toulkách po chodbách vykouzlil na tváři úsměv nejednomu kolemjdoucímu.

Návrh a provedení má na svědomí duo autorek Bára Valecká a Eliška Menglerová. Bára Valecká se věnuje hlavně loutkové animaci, kreslí, maluje a mimo nového maskota vypracovala kreslenou mapu areálu nebo třeba omalovánky na zahradní slavnost. Eliška Menglerová je studovaná módní návrhářka a proto měla na starosti realizaci sovy.

Se sovou jste se mohli setkat v prvním týdnu semestru v rámci akce Zeptej se PEFáků a vyfotit se s ní. Sova se bude objevovat na každé důležité akci fakulty.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.