Odklad termínu promocí

Vážené absolventky, vážení absolventi,

z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v České republice a s ohledem na prevenci šíření koronaviru SARS-CoV-2 a novým nařízením, jsme nuceni odložit promoce, které se měly konat ve dnech 12. – 18. 10. 2020. 

Promoce je slavnostní událost, o kterou nechceme ochudit vás, ani vaše blízké, proto jsme se rozhodli tento ceremoniál přesunout na jarní období 2021. V tomto čase snad bude situace klidnější a budeme se moci setkat všichni a svátečně zakončit několikaleté úsilí vašeho univerzitního studia.

V případě, že si potřebujete vyzvednout diplom dříve, je tak možné učinit u příslušné studijní referentky v úředních hodinách (toto platí i pro studenty, kteří se budou účastnit odložené promoce). Pokud si diplom nemůžete vyzvednout osobně, je nutná ověřená plná moc.

Jestliže se rozhodnete promocí neúčastnit, a přejete si vrátit poplatek za promoci, je nezbytné vyplnit žádost o vrácení poplatku. V případě, že byl poplatek placen v pokladně ČZU, je nutné na žádost uvést vaše číslo účtu pro jeho navrácení. Žádost je možné odevzdat při převzetí diplomu, případně zaslat podepsanou kopii e-mailem své studijní referentce nebo doručit poštou na Studijní oddělení. 

Děkujeme vám za pochopení.

Přejeme vám hodně úspěchů v osobním i profesním životě, pevné zdraví a těšíme se na setkání na promocích v dubnu 2021 nebo při jiné příležitosti, kdy zavítáte na svoji alma mater. 

Ing. Martin Pelikán, Ph.D. 

Děkan PEF

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.