Nový studijní program Inovativní podnikání

 

Podnikatelem při studiu? Využijte jedinečné možnosti a přihlaste se na první profesně zaměřený bakalářský studijní program na PEF!

Přihlášky podávejte do 4. 6. 2019!

Provozně ekonomická fakulta tak otevírá první profesně zaměřený bakalářský studijní program Inovativní podnikání. Studentům nabídne praktickou výuku zaměřenou přímo na jejich vlastní podnikání. Specifický způsob studia vychází z finského vzdělávacího konceptu a filosofie Team Academy®. Studentům zaručí nejen praktické dovednosti, ale také hluboké, celoživotní odborné znalosti, dovednosti a návyky v rozsahu bakalářského vysokoškolského studia.

Specifikum výuky tkví v kombinaci světa podnikání a vzdělávání netradičním způsobem, při kterém studenti získají dovednosti a znalosti praxí a aktivitou. V prvních měsících zakládají studenti vlastní podnik, v němž po celou dobu studia podnikají a týmově se učí.

Pro více informací, aktualit a zajímavostí sledujte facebookový profil Inovativní podnikání

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.