Podání přihlášky ke studiu

Nenechte si ujít 19. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Dne 21. 2. 2019 proběhne na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze již 19. Veletrh pracovních příležitostí. Této již tradiční akce se od založení veletrhu zúčastnilo (ať jednorázově či opakovaně) již více než sto českých i nadnárodních firem. Veletrh se bude opět konat v nových prostorách CEMS PEF, které letos prošly rekonstrukcí. Mezi zúčastněnými firmami můžete očekávat firmy z oblasti auditu a daní, bankovnictví, státní správy a různých odvětví byznysu. Osobní setkání se zástupci firem usnadňuje studentům zamyšlení nad tím, jak nejlépe zhodnotit jejich několikaleté studijní úsilí. Může jim významně usnadnit hledání zaměstnání i umožnit získat v průběhu studia pracovní praxi v oblasti, která je zajímá. Studenti návštěvou Veletrhu pracovních příležitostí ušetří spoustu času, který by strávili hledáním informací na internetu. Jako bonus je pak pro ně připravena soutěž o zajímavé ceny.

Další zajímavé nabídky Centra kariérového a profesního poradenství, naleznete na webu JOBS PEF.