Nenechte si ujít 22. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Ve čtvrtek 24. 2. 2022 proběhne na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze již 22. Veletrh pracovních příležitostí. Této již tradiční akce se od založení veletrhu zúčastnilo (ať jednorázově či opakovaně) již více než sto českých i nadnárodních firem. Mezi zúčastněnými firmami můžete očekávat firmy z oblasti auditu a daní, bankovnictví, státní správy a různých odvětví byznysu.

Osobní setkání se zástupci firem vám může usnadnit hledání zaměstnání nebo umožnit získat v průběhu studia pracovní praxi v oblasti, která je zajímá. Návštěvou Veletrhu pracovních příležitostí ušetříte spoustu času, který byste strávili hledáním informací na internetu.

V rámci veletrhu proběhnou 2 přednášky v místnosti E 209:

10:00 představí společnost Partners Financial Services, a.s. Petr Douša a Klára Dvořáková

11: 00 představí společnost Ernst & Young, s.r.o. Nikol Sklenářiková, Recruitment Specialist

Jako bonus je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny.

Více informací o veletrhu naleznete na stránkách vpp.pef.czu.cz.

Další zajímavé nabídky Centra kariérového a profesního poradenství, naleznete na webu JOBS PEF.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.