Moderní datová analytika pro správné rozhodování. Automatizovaný analytický model, vyhodnocení dat a dynamický reporting

Katedra statistiky PEF ČZU v Praze vás zve na odbornou přednášku na téma Moderní datová analytika pro správné rozhodování. Automatizovaný analytický model, vyhodnocení dat a dynamický reporting.

Termín konání: pátek 29. 3. 2019 8:45 – 10:15 hod.

Místo konání: posluchárna EI

Přednášející: Jan Chalas, Petr Polák; ArcIT Consulting, s.r.o.

Pořádající útvar: Katedra statistiky

Bližší informace:  prochazkova@pef.czu.cz

Určeno pro: studenty i pedagogy

V rámci přednášky bude představeno praktické využití dataminingových schopností platformy TIBCO Statistica a automatizovaná aplikace analytického modelu pro vyhodnocení zákaznického chování. Dále pak proběhne ukázka prezentace výsledků přes moderní Self-Service Business Intelligence reporting TIBCO Spotfire. 

Na adrese https://www.tibco.com/better-world-donation-program je ke stažení jednoroční licence programu TIBCO Spotfire (se kterým se na přednášce seznámíte) a který můžete využít ke svým vizualizacím.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.