Mezinárodní sympozium o marketingu potravin (IFMRS)

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom vám oznámili, že se bude konat Mezinárodní sympozium o marketingu potravin (IFMRS) 2023, a to ve dnech 13. a 15. června v Praze na České zemědělské univerzitě. Tuto akci spolupořádá Provozně ekonomická fakulta.

V rámci konference se uskuteční uvítací recepce 13. června, následně bude následovat dvoudenní program, který skončí večeří 15. června. Konference se uskuteční v budově PEF, doporučený hotel je hotel International.

Témata zasedání konference budou zaměřena na oblasti jako je chování spotřebitelů, marketingová strategie, agrobyznys a marketing, cenotvorba, reklama a propagace a v neposlední řadě téma udržitelnosti a etiky.

Přihlašování abstraktů je nyní otevřeno a lze je zasílat prostřednictvím tohoto odkazu: https://app.oxfordabstracts.com/stages/5355/submitter.

Uzávěrka pro zasílání příspěvků je 1. dubna. Vyzýváme studenty postgraduálního studia, aby předložili své práce a měli tak šanci získat cenu za nejlepší studentský příspěvek. Udělena bude také cena za nejlepší konferenční příspěvek.

Rozšířené abstrakty s limitem 2 500 slov budou také soutěžit o hodnotné ceny za nejlepší příspěvek a budou zařazeny do sborníku konference. Krátké abstrakty o maximálním rozsahu 500 slov budou zařazeny do programu konference, nikoli však do sborníku, a nebudou se ucházet o ocenění za nejlepší příspěvek. Registrace na konferenci je již otevřena a stojí cca 710 EUR (zhruba 16 000 Kč). Registrační poplatek zahrnuje účast na konferenci, přestávky, obědy, uvítací recepci a závěrečnou večeři.

Na konferenci IFMRS 2023 se můžete registrovat zde: https://events.au.dk/ifmrs2023/signup

Těšíme se na setkání!