Lednové dny otevřených dveří na PEF ČZU v Praze

Provozně ekonomická fakulta otevře své dveře 21. a 22. 1. 2022 všem zájemcům o studium v akademickém roce 2022/2023. Účastníci se mohou podívat na univerzitní areál, zázemí fakulty a získat důležité informace o studiu na PEF.

Dny otevřených dveří se budou konat v pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00 v prostorách PEF ČZU v Praze.

Program:
Pátek 21. 1. 2022

• 10:00 beseda se zástupci fakulty o studijních programech a studiu na PEF - posluchárna EI, EII
  • 11:00 procházka fakultou a areálem univerzity očima studenta
  • 12:00 beseda se zástupci fakulty o studijních programech a studiu na PEF - posluchárna EI, EII
  • 13:00 procházka fakultou a areálem univerzity očima studenta

Sobota 22. 1. 2022

• 10:00 beseda se zástupci fakulty o studijních programech a studiu na PEF - posluchárna EI, EII
  • 11:00 procházka fakultou a areálem univerzity očima studenta
  • 13:00 procházka fakultou a areálem univerzity očima studenta
V rámci doprovodného programu zájemci o studium mohou navštívit:
  • Stánek Zeptej se (pátek i sobota) - studenti PEF jsou připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy týkající se studia na Provozně ekonomické fakultě.
  • Obecné informace o studiu a o fakultě naleznete také na webu budpefak.pef.czu.cz.
Pro velký zájem o den otevřených dveří vás prosíme o zadání e-mailu a  výběr programu, který byste chtěl/a studovat (alespoň jeden).
Jako bonus vám budeme posílat informace, které vám pomohou vybrat si ten správný program a upozornění na důležité termíny přijímacího řízení.