Kvíz k oslavám 100 letého výročí republiky

Oslavy 100 letého výročí republiky se blíží a Provozně ekonomická fakulta v rámci akce Zeptej se PEFáků přichystala kvíz znalostí, jehož účelem bylo mezi studenty vzbudit zájem o slavné výročí. Ti, kteří zodpověděli všech 10 otázek správně, byli zařazeni do slosování o nová trička PEF.

Pokud chcete již mimo soutěž vědět, jak byste byli uspěšní vy, máte možnost vyzkoušet si kvíz na adrese https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0bY-BzkudvoQtpZJcy7RoxRwaXD9XtxNxtFzKRDR3bzm6Hw/viewform.

Oslavy výročí pokračují akcemi:

• 15. 10. - 11. 11. 2018 výstava Tady nová republika v budově SIC
  • 6. - 8. 11. 2018 Virtuální realita v budově SIC (každý den od 10 do 16 hod)
  • 15. 10. - 30. 11. 2018 výstava 100 let velkých změn v galerii v Mezifalkultním centru environmentálních věd.