Podání přihlášky ke studiu

Kick-off meeting projektu Horizont EU4Advice

První setkání partnerů k projektu EU4ADVICE (Horizont Europe) proběhlo ve dnech 6. - 7. 10. 2022 v Amsterodamu. Za PEF ČZU je do projektu zapojena Katedra řízení, která spolu s dalšími 20 partnery z významných evropských univerzit a výzkumných institucí bude vytvářet metodiku a nástroje, které umožní propojit poradce krátkých potravinových řetězců (SFSC) do společné sítě s cílem podpořit nárůst počtu spotřebitelů a výrobců po celé Evropě. SFSC jsou pro výrobce prostředkem ke zvýšení jejich vyjednávací pozice a zlepšení jejich pozice v rámci hodnotového řetězce a pro spotřebitele ke zvýšení důvěry, transparentnosti, kvality a bezpečnosti jejich potravin.