Kdo dostal cenu ministra školství za vynikající vzdělávací činnost?

Garant programu Inovativního podnikání Ing. Václav Švec, Ph.D. z Katedry řízení, získal Cenu ministra školství, mládeže a tělovýchovy za vynikající vzdělávací činnost na vysoké škole.

Cenu se podařilo získat za podpory jeho ženy Ing. Jany Švecové, Ph.D., vedení fakulty, garantů předmětů a ostatních zaměstnanců PEF, kteří byli ochotni zkusit nový přístup ke vzdělávání. 

Cílem ceny je upozornit na význam a důležitost kvalitní vzdělávací činnosti na vysokých školách, ocenit vynikající práci vysokoškolských učitelů, vyzdvihnout příklady dobré praxe a významné inovace v oblasti vzdělávací činnosti. Návrhy na udělení ceny mohou podávat rektoři vysokých škol, děkani fakult vysokých škol, členové akademických senátů z řad studentů vysokých škol.

Osoba vybraná na ocenění obdrží diplom a další věcné nebo peněžní dary v hodnotě do 100 000 Kč. Více informací naleznete na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.