Jak využít sociální sítě pro budování obchodních vztahů

Katedra obchodu a financí vás zve na přednášku pana Romana Šuka. Poslechněte si zajímavosti ze světa sociální sítí, zejména LinkedIn, i ze světa celého marketingu.

 

Termín konání: úterý 4. 12. 2018 ve 14:00

Místo konání:  Posluchárna TI, PEF ČZU

Přednášející: Roman Šuk, partner společnosti CONECTIO a LinkedIn Social Selling Strategist

Dozvíte se o současných změnách nákupního chování firem a zjistíte, které přístupy v marketingu a prodeji jsou již zastaralé a které jsou nové. Budete mít možnost položit otázky z oblasti sociálních médií v prostředí B2B. Poznáte doslova kouzla, která v komunikaci dokáží pouze sociální sítě a ujasníte si pojmy Social Selling, Employee Advocacy, Social Recognition nebo Inbound Marketing. Vše bude uvedeno na příkladech z praxe v prostředí LinkedIn z firem jako je Microsoft či Oracle. Navíc dostanete zajímavé tipy, které si budete moci sami hned vyzkoušet.

Pořádající útvar: Katedra obchodu a financí

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.