Jak probíhal odborný pracovní seminář Katedry systémového inženýrství?

Dne 18. listopadu 2016 proběhl odborný pracovní seminář pořádaný Katedrou systémového inženýrství. Jedná se o tradiční akci (již 3. ročník), kde se setkávají vybraní úspěšní podnikatelé a odborníci z praxe společně s pedagogy a vědeckými pracovníky z PEF ČZU v Praze.

Seminář zahájil doc. Ing. Tomáš Šubrt, Ph.D., prorektor ČZU v Praze pro strategii a informační systémy. Následovaly dva zajímavé příspěvky. První přednesl Ing. L. Dvořák, externí spolupracovník Infostat, a zaměřil se v něm na „Problémy prosperity podnikatelských subjektů“. Druhý příspěvek od Bc. J. Mareše, MBA, manažera exportu a produktového vývoje ve společnosti Bikers Crown s.r.o.,  byl na téma „Faktory rozvoje malé firmy s importní a exportní strukturou“.

Po prezentaci příspěvků následovala diskuze, která se vázala k předneseným příspěvkům, ale i odborným znalostem, které studenti získají studiem na PEF ČZU v Praze a samotnému uplatnění absolventů v praxi.

V neposlední řadě je třeba poděkovat doc. Ing. Jaroslavu Švastovi, CSc., emeritnímu docentovi KSI, který se velkou mírou podílel na organizaci celého semináře.

Předběžný termín Odborného pracovního semináře KSI 2017 byl stanoven na listopad příštího roku. Jste srdečně zváni.