Jak proběhl 20. ročník Miss Agro?

V úterý 15. 5. 2018 se o titul Miss Agro utkalo deset finalistek. Nejkrásnější dívkou ČZU se stala Tereza Pánková, I. Vicemiss Linda Krahulcová, II. Vicemiss Petra Tošovská, Miss iZUN Adéla Kuníková a Miss Mobil.cz Tereza Zuzánková. Finalistky na titul královny krásy absolvovaly klasické disciplíny, jako je rozhovor či promenáda v plavkách.

Na festivalu vystoupily přední kapely české a slovenské hudební scény. Například: MIG 21, Pipes and Pints, Fast Food Orchestra, Five O´clock Tea, Googy Cow.

Novinkou letošního ročníku byla druhá hudební scéna - ÓČKO stage, která nabídla doplňkový program v průběhu celé akce. Vystoupil zde například Hank z ATMO music, DJ Roxtar či Saxofrancis.

Akci každoročně pořádá studentská organizace ČZU Media, z. s., ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go!, z. s. Další informace naleznete na webu missagro.cz.