Jak na online testy? Poradí vám KPMG.

Nevíte co čekat od online testování, které je součástí výběrového řízení? Přijďte si testy nezávazně vyzkoušet dne 14. května 2018 od 16:00 - 19:00 v KPMG, Pobřežní 648/1A, Praha 8 - Karlín.

Naše testy se skládají z logiky, angličtiny a osobnostního dotazníku.  Všechny tři tipy si u nás během odpoledne můžete zkusit. A co je nejlepší? Pokud se vám testy povedou a zalíbí se vám u nás nějaká pozice, nebudete muset testy znovu opakovat.  A když zrovna nebudete mít svůj den, nic se neděje. Výsledky smažeme a budete je moci vyplnit znovu.

Více informací o akci naleznete na stránkách KPMG.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.