Podání přihlášky ke studiu

Informace o vyhlášení voleb do AS PEF a AS ČZU

Dnem 11. září 2017 jsou vyhlášeny volby do Akademického senátu Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze (AS PEF) pro období prosinec 2017 – listopad 2020, současně proběhnou i volby zástupců PEF do Akademického senátu České zemědělské univerzity v Praze (AS ČZU). Harmonogram a náležitosti voleb jsou uvedeny v přiloženém souboru a zároveň v listinné podobě na vývěsní desce AS PEF.

Prvním důležitým termínem je týden od 16. 10. do 20. 10. 2017, kdy mohou být podávány návrhy kandidátů, a to v zasedací místnosti E209 v daných časech (viz příloha). Návrh musí obsahovat:

• jméno a příjmení kandidáta (včetně titulů);
  • název pracoviště (katedra) u zaměstnance / studijní obor a ročník u studenta;
  • kontaktní údaje – telefonní číslo a e-mailová adresa;
  • informaci, do kterého senátu (AS PEF / AS ČZU / oba) je kandidát navrhován;
  • informaci, do které komory senátu (zaměstnanecká / studentská) je kandidát navrhován.

Pro návrhy můžete využít připravený formulář. Navrhovatel je povinen (dle čl. 4 odst. 4 Volebního řádu AS PEF) prokázat svoji příslušnost k akademické obci PEF ČZU v Praze (ITIC, zaměstnanecký průkaz, ISIC, index).

Průběh voleb se řídí platným Volebním řádem AS PEF.

Volební komise pro volby do AS PEF a AS ČZU:

• Ing. Lucie Vokáčová - předsedkyně volební komise
  • Ing. Michal Čermák
  • Ing. Tomáš Hlavsa, Ph.D.
  • Mgr. Ing. Pavel Michálek, Ph.D.
  • Ing. Tomáš Martínek
  • JUDr. Daniela Světlíková