Podání přihlášky ke studiu

Přijďte se podívat na Veletrh pracovních příležitostí PEF

KDY: čtvrtek 22. února 2018 v době od 10:00 do 16:00

KDE: Provozně ekonomické fakulta - v nové části budovy PEF - vestibul CEMS

Veletrh pracovních příležitostí je určen především pro studenty a absolventy Provozně ekonomické fakulty, kteří hledají zaměstnání, brigádu nebo se chtějí zapojit do trainee programů v prestižních firmách. Firmy se zde prezentují se svou nabídkou pracovních míst na částečné úvazky i s hlavními pracovními poměry.

Vystavovatelé:

Accenture Central Europe B.V, ADM Trading Prague s.r.o., Agentura pro podporu podnikání a investic CZECHINVEST, BDO Holding s.r.o., Bezpečnostní informační služba, Carrier Refrigeration Operations, CBRE s.r.o.,  Commerz Systems GmbH, Concur (Czech) s.r.o.,  Česká pojišťovna a.s., ČSOB a.s., EmbedIT, Europ Assistance s.r.o., EY, HOPI s.r.o., INVENTI Development s.r.o., JNJ Global Business Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Komerční banka a.s., KPMG, Česká republika, s.r.o., LIDL Česká republika v.o.s., Mazars s.r.o., McKinsey&Company-Prague Service, Ministerstvo zahraničních věcí, Philip Morris ČR a.s., Pražská plynárenská a.s.,  Raiffeisenbank, a.s., Rödl & Partner Audit, s.r.o., Tesco Stores ČR, a.s., T-Mobile Czech Republic a.s.,TPA Audit s.r.o., Vojenská zdravotní pojišťovna  ČR,  W.A.G. payment solutions, a.s.

Další informace naleznete na portálu Jobs PEF a na facebooku Jobs PEF.

Pokud jste na PEF nenalezli firmu, která by vás oslovila, můžete navštívit Veletrh pracovních příležitostí ČZU, který se koná ve stejný den. Bližší informace naleznete zde.