Harmonogram promocí PEF březen

 

Čtvrtek 21. 3. 2024


INŽENÝŘI


BAKALÁŘI

PaAN,
EAMN,
VSRRN,
HKSN,
PaANK


INFON,
PRN,
SEN,
EMN,
INFOAN,
BAN,
EADAN

VSRRNK (Centra vzdělávání),
INFONK,
EAMNK,
PaENK

 

PaA,
EAM
IP

VSRR,
INFO,
VSRRK,
HKS,
EAMK,
PaEK,
INFOK

BA,
EM,
INFOA

Ing.

8:30 

Ing.

10:00 

Ing.

11:30 

Bc.

13:00 

Bc.

14:30 

Bc.

16:00 

 

K promoci se absolventi dostaví ve společenském oděvu k Aule ČZU v Praze půl hodiny před stanoveným časem. V tomto čase proběhne nácvik promoce. Při pozdějším příchodu či absenci společenského oděvu nebude absolvent k promoci zařazen.

  • společenským oděvem pro ženy jsou myšleny společenské šaty či letní šaty přiměřeného střihu, kalhotový/sukňový kostýmek vhodně volených barev, kalhoty/sukně doplněné halenkou (sukně by měla končit dlaň nad koleny případně níže), společenským oděvem pro muže je oblek střídmých barev s jednobarevnou košilí doplněný vázankou či motýlkem, oblečení vhodné pro společenskou příležitost je očekáváno i od doprovodu absolventa.
  • do Auly ČZU v Praze není povolen vstup dětem ve věku do pěti let.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.