Dobrovolné jazykové kurzy LS 2017

Dobrovolné jazykové kurzy jsou určeny pro doktorandy, studenty a zaměstnance ČZU Praha a jsou odborně garantovány Katedrou jazyků PEF ČZU. Kurzy nemají žádnou souvislost s řádnou výukou ČZU.

Nabízené kurzy:

• ANGLIČTINA Pre - Intermediate - A2 (gramatika/konverzace)
  • ANGLIČTINA Intermediate - B1(A2) (gramatika/konverzace)
  • ANGLIČTINA (gramatika) - English (grammar) - B1/B2
  • FRANCOUZŠTINA PRO MÍR. POKR. (příprava na mez. certifikát TFi)
  • NĚMČINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Cena kurzu: 1200 Kč

Počet vyučovacích hodin: 20 za 1 semestr

Začátek výuky: za předpokladu, že budou nabídnuté kurzy naplněny (minimálně 12 uchazečů), začne výuka ve 2. výukovém týdnu LS 2017

Podrobnější informace o dobrovolných kurzech naleznete na stránkách Katedry jazyků.