Podání přihlášky ke studiu

Diplomantský seminář KIT - Všeradice 2017

Katedra informačních technologií (KIT) pořádá pro všechny studenty, kteří zpracovávají diplomovou práci (DP) na KIT (termín ukončení LS 2017) diplomantský seminář.

KDY: 2. března 2017

KDE: Všeradice

Cílem semináře je obhájit záměr práce a představit dosažené nebo plánované výsledky řešení. Studenti si vyzkouší obhajobu DP před komisí (obdoba SZZ). Případné  připomínky pedagogů a kolegů mohou zapracovat do DP.

V rámci semináře je pořádán Hackathon Všeradice 2017 (soutěž v prototypování aplikací).

Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství Marian Jurečka.

Sponzoruje společnost CONCUR.

Více informací o akcích naleznete na stránkách Katedry informačních technologií.