Přijďte se podívat na PEF. Dny otevřených dveří PEF 2017

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří Provozně ekonomické fakulty, které se budou konat v pátek 20. ledna a  v sobotu 21. ledna 2017 od 9:00 do 14:00 v prostorách atria PEF.

Program na oba dny:

9:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EI

10:00 prohlídka fakulty (sraz před posluchárnou EI)

10:30 procházka areálem ČZU

11:00 beseda s děkanem PEF - posluchárna EI

12:00 prohlídka fakulty

12:30 procházka areálem ČZU

Informace o studiu na Provozně ekonomické fakultě si také můžete přečíst v sekci Studium na PEF.