Delegace z Angolské republiky navštívila PEF ČZU

Dne 9. 5. 2023 navštívila naši fakultu PEF ČZU delegace z Angolské republiky pod vedením ministra pro ekonomiku a plánování Maria Augusta Caetana Joao a velvyslankyně Angolské republiky pro ČR Balbiny Malheiros Dias da Silva.

Cílem návštěvy bylo projednání potenciální spolupráce mezi naší univerzitou a univerzitami v Angole. Jednalo se zejména o vědecké a rozvojové projekty, doktorská studia a studentské výměny.

Tento krok chápeme jako velmi důležitý, neboť jsme přesvědčeni, že spolupráce s dalšími zeměmi může ve všech směrech obohatit naši výzkumnou činnost a zároveň poskytnout studentům nové příležitosti pro osobní i profesní rozvoj.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.