Degrebe meeting Sofia

18. - 19. 10. 2022 se konal druhý meeting partnerů projektu DEGREBE v rámci programu Erasmus+, tentokrát v bulharském hlavním městě Sofii. Cílem tohoto setkání v prostorách moderního HUB co-workingového centra, bylo doladění dějových linií klíčového prvku projektu, a to připravované vzdělávací Visual Novel.

Cílem tohoto dvouletého projektu, je pomoci mladým studentům a profesionálům pracujícím v zemědělském sektoru rozvíjet jejich zelené klíčové dovednosti. Jde o to, jak umožnit příští generaci zemědělských profesionálů pozvednout tradiční evropské zemědělské znalosti na novou úroveň prostřednictvím inovativních postupů. Budoucí zemědělské podniky tak budou odolnější vůči ekonomickým a klimatickým změnám.

PEF ČZU v tomto projektu zastupuje Katedra řízení, která společně s dalšími 5 partnery z řad významných bulharských maďarských a kyperských výzkumných institucí.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.