Daňové ráje - Stanovení obvyklé ceny u finančních transakcí

Katedra obchodu a financí a Ústav financí Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně ve spolupráci s českou pobočkou International Fiscal Association a KDR ČR a za podpory společnosti 1. VOX a.s. a EDAAT, s.r.o. vás zvou na 14. ročník workshopu na téma "Daňové ráje - Stanovení obvyklé ceny u finančních transakcí".

KDY: úterý 16. května 2023 od 10:00 do 17:00

KDE: Hotel International Prague, Praha 6 - Dejvice

PROGRAM:

  • Daňové aspekty přeshraničního home office - Lenka Jehličková (Generální finanční ředitelství ČR)
  • Dvou pilířové řešení daňových výzev vyplývajících z digitalizace ekonomik - David Hlava (Generální finanční ředitelství ČR)
  • Aktuality z oblasti mezinárodní spolupráce a výměny daňových informací - Jan Rohan (Generální finanční ředitelství ČR, Centrum daňových studií PEF ČZU v Praze)
  • Transferové ceny ve světle posledních změn - Vítězslav Kapoun (Generální finanční ředitelství ČR)
  • Průběžné výsledky z výzkumu zaměřeného na stanovení převodní ceny u finančních transakcí

Karel Brychta (VUT v Brně)
David Homola (UTB ve Zlíně)
Michal Ištok (VUT v Brně, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici)
Michal Karas (VUT v Brně)
Mária Režňáková (VUT v Brně)
Veronika Solilová (VUT v Brně, Mendelova univerzita v Brně)

Workshop budou moderovat Lukáš Moravec z Centra daňových studií PEF ČZU v Praze a Karel Brychta z Ústavu financí Fakulty podnikatelské VUT v Brně. 

Cílem workshopu je vytvořit podmínky pro setkání odborníků na daňové plánování z praxe, akademické sféry a zástupců finanční správy v přátelské atmosféře nad aktuálním tématem, o němž můžete slyšet spoustu mýtů, ale málo relevantních faktů.

Na setkání jsou zváni všichni, kdo se mezinárodním zdaněním zabývají či se o ně zajímají a mají chuť diskutovat o daňových rájích nebo si takové výměny názorů poslechnout.
 
Na workshop se prosím registrujte zde.
 
Více informací zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.