Daňové ráje - škodlivá či prospěšná konkurence?

Katedra obchodu a financí ve spolupráci s českou pobočkou International Fiscal Association a za podpory KDR ČR a společnosti 1. VOX a.s. vás zve na 9. ročník workshopu na téma "Daňové ráje - škodlivá či prospěšná konkurence?".

KDY: úterý 22. května 2018 od 9:30 do 16:00

KDE: Deloitte Česká republika, Nile House, Karolinska 654/2, Praha 8

PREZENTUJÍCÍ: Martin Houska (Moore Stephens), Michal Ištok (UMB), Martina Matejová (MF ČR), Lukáš Moravec (ČZU Praha), Danuše Nerudová (Mendelova univerzita), Jan Rohan (GFŘ, ČZU Praha), Michal Roháček (GFŘ), Veronika Solilová (Mendelova univerzita), Miroslav Svoboda (Deloitte), Václav Zíka (MF ČR).

Cílem workshopu je vytvořit podmínky pro setkání odborníků na daňové plánování z praxe, akademické sféry a zástupců finanční správy v přátelské atmosféře nad aktuálním tématem, o němž můžete slyšet spoustu mýtů, ale málo relevantních faktů.

Na setkání jsou zváni všichni, kdo se mezinárodním zdaněním zabývají či se o ně zajímají a mají chuť diskutovat o daňových rájích nebo si takové výměny názorů poslechnout.

Na workshop se prosím registrujte zde.