CZeCH popáté – listopadový blok

Ve dnech 5. - 9. listopadu 2018 proběhl první studijní blok v rámci projektu CZeCH, pořádáný Zahraničním oddělením Provozně ekonomické fakulty a švýcarskou Bern University of Applied Science. Cílem tohoto projektu, který je zároveň předmětem strategického managementu, je spojit týmy studentů ze švýcarské a české univerzity a společně je nechat pracovat na případové studii návrhu vstupu na zahraniční trh pro konkrétní firmu. Pro tento rok se podařilo získat firmu Vizard s.r.o., která chce se svým velmi dobře známým produktem Medovník expandovat do německy mluvících zemí.  Listopadový blok byl určen pouze pro studenty z české univerzity a hlavním cílem bylo připravit účastníky teoreticky i prakticky na jejich úkol. První část probíhá taktéž ve Švýcarsku, nicméně standartní prezenční výukou. Celý projekt je dílem absolventky PEF Prof. Dr. Marie Brechbühler Pešková ze švýcarské univerzity, společně s katedrou řízení pod vedením prof. Ing. Ivany Tiché, Ph.D. se na projektu podílí i Ing. Jana Pitrová.

Po náročném týdnu čekala studenty odměna v podobě páteční ochutnávky Medovníku, které předcházelo představení firmy a zadání případové studie ředitelem společnosti Jiřím Černým a Christianem Loritzem, zástupcem pro německy hovořící trhy. Nyní studenty čeká práce na první části úkolu – vnitřních a vnějších analýzách pro společnost Vizard a v lednu druhá část projektu, ke které se tentokrát připojí i švýcarští studenti. 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.