Podání přihlášky ke studiu

Cyklus přednášek odborníků z praxe z oblasti ICT

Katedra informačních technologií pořádá v LS 2016/2017 samostatný cyklus odborných přednášek na aktuální témata z oblasti Informačních a komunikačních technologií.

Cílem je především obohacení a doplnění standardní výuky, podpora konkurenceschopnosti absolventů na trhu práce a další prohloubení katedrové spolupráce s praxí.

Přehled přednášek:

Datum/čas Téma přednášky Přednášející Společnost/pracovní pozice Místnost
29. 3. 2017 od 16:30 Kdo je a co dělá Product manager Lukáš Kovač Seznam.cz, a. s. E IV
5. 4. 2017 od 16:30 Jak efektivně řešit integrované podnikové informační systémy - obchodně a technicky Jiří Kamenický, Karel Kotrba Syntea software group a.s. E IV
19. 4. 2017 od 16:30 IS Security (SecureAnyBox, KeyShieldSSO) (anglicky) Václav Šamša TDP s.r.o. E IV
26. 4. 2017 od 16:30 Bezpečná komunikace mezi mobilní aplikací a serverem Tomáš Hubáček,
Jan Petr
INVENTI Development, s.r.o. E IV
10. 5. 2017 od 16:30 Úloha IT v globální logistice (DHL IT Services)  Jakub Kálal,
Štěpán Fuchs
DHL Information Services (Europe), s.r.o. E IV

Přihlašování studentů na přednášky probíhá od 20. února 2017 na webu katedry:http://kit.pef.czu.cz/cyklus-prednasek-odborniku-z-praxe-z-oblasti-ict-ls-2016-2017. Více informací naleznete na stránkách katedry informačních technologií.

Pokud některé přednášky nestihnete a přesto by vás zajímaly, můžete se po datu přednášky podívat na videozáznamy, které jsou k dispozici na https://www.youtube.com/channel/UC9mN630AXezPEqk8D2i7zpA.