Computer Space - International Computer Art Forum

Ve dnech 24. - 26. 10. 2019 se uskutečnil 31. ročník mezinárodního počítačového fóra Computer Space v Sofii v Bulharsku, který se konal pod záštitou magistrátu města Sofie. Za podpory Národního studentského domu Ministerstva školství a vědy v Bulharsku a rakouského velvyslanectví v Sofii.

Provozně ekonomickou fakultu zastupoval Bc. Miroslav Brabec ze Střediska informačních služeb s prezentací o možnostech Laboratoře pro výzkum lidského chování (HUBRU) - Laboratoře pro práci s virtuální realitou a Laboratoře pro výzkum použitelnosti. Cílem prezentace bylo oslovit zahraniční partnery do budoucích projektů.

Návštěvníci si mohli po přednášce vyzkoušet aplikace přímo z produkce laboratoře pro práci s virtuální realitou.

Více informací naleznete na stránkách Computer Space.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.