AT TV v novém formátu

Nová koncepce AT TV bude oproti předchozí, kdy byly reportáže součástí jednoho dílu, podmanivější a dynamičtější. V nových dílech AT TV bude každá reportáž vysílána zvlášť. Můžete se těšit na reportáže z akcí a zajímavé rozhovory. Letos budou jednotlivé díly AT TV zaměřeny na úspěšné absolventy. V novém akademickém roce startuje i první vysílání AT TV rozhovorem s absolventy ČZU Tomášem Pokorným a Matyášem Dřevem na téma jejich úspěšného projektu psích balíčků Dogsie.

V příštím díle AT TV se můžete těšit na rozhovor s úspěšnou reportérkou Seznam Zprávy. Do té doby si také můžete připomenout starší díly AT TV.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.