Areál ČZU v Praze se proměnil v exotický ostrov Tchaj-wan

Ve středu večer dne 16. 7. 2017 se v Klubu C v areálu České zemědělské univerzity v Praze konal Tchajwanský kulturní večer. Studenti účastnící se letní školy MLESA (Management and Leadership Summer Academy) si pro návštěvníky nachystali rozmanité představení své vlasti a toho nejlepšího z její kultury. Večeru se zúčastnil také ředitel Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře pan Chung-I Wang a děkan Provozně ekonomické fakulty pan Ing. Martin Pelikán, Ph.D.

Více informací o průběhu večera se můžete dočíst v tiskové zprávě níže nebo na stránkách akčního týmu