2. ročník workshopu: Možnosti optimálního nastavení daně z nemovitých věcí z pohledu obce

Centrum daňových studií při Katedře obchodu a financí Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze pořádá dne 11. 8. 2022 v pořadí již druhý ročník workshopu s názvem: Možnosti optimálního nastavení daně z nemovitých věcí z pohledu obce.

Cílem tohoto workshopu je představit dílčí výsledky studie o frekvenci využívání koeficientů u daně z nemovitých věcí v ČR a možných variantách, jak mohou obce s tímto nástrojem efektivně pracovat v rámci pravidel platných pro rok 2023, a to s ohledem na individuální podmínky každé obce a zkušenosti z aplikace během roku 2022. Na workshopu budou současně demonstrovány vybrané modelové případy aplikace koeficientů u daně z nemovitých věcí.

Workshop proběhne online v prostředí MS Teams (odkaz bude zaslán e-mailem) dne 11. 8. 2022 mezi 10:00 a 12:00 a jako takový představuje diskusní platformu, na které je možné vzájemně sdílet zkušenosti z roku 2022, případně diskutovat některé aspekty nových podmínek nejen s autory studie, ale i s přítomnými zástupci GFŘ ČR a MV ČR. Účast na workshopu není zpoplatněna.

Registrovat se můžete zde.  

Více informací na https://prezentace.czu.cz/danemo/uvod

Budeme se na vás těšit!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.