Zimní škola pro korejské studenty z INHA University

Krátkodobé studijní pobyty pro zahraniční studenty probíhají na Provozně ekonomické fakultě i v zimě. V období od 15. 1. do 27. 1. 2018 jsme na naší fakultě hostili 40 korejských studentů z INHA University.roběhly přednášky na téma globalizace, pivovarského průmyslu České republiky nebo historie naší země.  Zároveň měli studenti během celodenních exkurzí možnost objevovat krásy Českého Krumlova nebo Karlových Varů. Součástí programu byly také odpolední aktivity plánované a organizované ve spolupráci se studenty Provozně ekonomické fakulty, včetně prezentace České republiky konané v klubu C.

Odpolední program byl zaměřen především na kulturní aktivity, např. návštěvu Petřínské rozhledny nebo komentovanou procházku Starým Městem pražským. I přes občasnou nepřízeň lednového počasí věříme, že si studenti odnesli spoustu krásných zážitků a vzpomínek.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.