Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 18. 4. 2017 do 21. 4. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Dr. Johan Boersma

Corporate Trust Services (Nizozemské království)

Bloková výuka předmětu Accounting v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Joan Harvey a Dr. George Erdos

Newcastle University, School of Psychology (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Human Resource Management v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Garvan Whelan 

National College of Ireland (Irsko)

Bloková výuka předmětu Evaluation of Entrepreneurial Activity v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Eoghan O'Grady

Dublin Institute of Technology (DIT), Depatrment of Administration Sciences (Irsko)

Bloková výuka předmětu Psychology of Personality pro první ročník navazujícího magisterského oboru Informatics. Určeno pro studenty programu Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Michel Page

Université Grenoble Alpes (Francie)

Bloková výuka předmětu Psychology of Personality v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Informatics. Určeno pro studenty programu Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).