Na Erasmus s PEF

Láká vás vyrazit na Erasmus, ale nedokážete si představit, co vás tam vlastně čeká? Vaši kolegové, kteří již v zahraničí v rámci tohoto programu studovali, pro vás připravili krátká videa o tom, jejich výjezd probíhal. Zažijte Erasmus jejich očima - jako první představujeme video Filipa Kolmana, studenta navazujícího programu PAA, který byl na Erasmu v islandském městě Akureyri.

Důležitá informace – stále máme volná místa na letní semestr 2018/2019 - v případě zájmu o studium v zahraničí neváhejte kontaktovat Oddělení mezinárodních vztahů PEF (bubnovam@pef.czu.cz).

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.