Získejte certifikát o složení mezinárodní zkoušky TOEIC, TOEFL ITP nebo TFI

Katedra jazyků (KJ) PEF ČZU nabízí možnost složení zkouškek a získání mezinárodně uznávaných certifikátů

TOEIC (Test of English for International Communication)
  • Testuje angličtinu v pracovním prostředí,
  • Cena zkoušky Listening and Reading je 3200  (včetně certifikátu na základě vašich znalostí poslechu a čtení).
  • Termín: 15. 6. 2022 od 10:00.

• Přihlášku zašlete nejpozději do 11. 5. 2022 podle instrukcí na webu Katedry jazyků.

TOEFL ITP (Test of English as a Foreign Language, Institutional Testing Programme)
  • Testuje angličtinu v akademickém prostředí.
  • Cena:  2300 Kč,
  • POZOR TOEFL ITP není mezinárodně uznávaný TOEFL IBT (Internet Based Testing),
  • Termín:  14. 6. 2022 v 9:00.
TFI (Test de français international )
  • Test je určen především pro:  studenty naší univerzity (test je akceptován pro úrovně B1 a B2), nadnárodní společnosti, instituce EU, pracovníky veřejné správy, ostatní veřejné a poloveřejné orgány
  • Cena: 3200 Kč,
  • Termín:  8. 6. 2022 v 10:00.