Zeptej se PEFáků na vše co tě o studiu zajímá!

Od 30. 9. 2019 do 4. 10. 2019 (8:30 - 16:00) jsme si pro nově nastupující studenty Provozně ekonomické fakulty připravili akci “Zeptej se PEFáků”.

Jste na Provozně ekonomické fakultě poprvé? Nemůžete najít učebnu nebo máte nějaké nezodpovězené dotazy? Jak přesměrovat mail, co je to UEP, SIC a nebo kam si zajít pro ISIC? Udělejte si chvilku a stavte se v Atriu v přízemí Provozně ekonomické fakulty, posaďte se třeba na kávu a naši studenti vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz. Navíc od nás dostanete kreslenou mapku areálu a brožurku s kompletními informacemi, které jsou na začátku zkrátka k nezaplacení. Ve středu se bude od 10 do 13 hod také konat akce partnerů Filtermac, J&J, KPMG a Slevomat, tak se nezapomeňte zastavit!

V případě, kdybyste nemohli najít učebnu nebo potřebovali akutně zodpovědět nějaký dotaz, rozhlédněte se kolem sebe a hledejte studenty s červenými tričky “Zeptej se PEFáků”, díky tomu nás určitě poznáte. Pro usnadnění orientace bude menší stanoviště i v nové budově CEMS.