Volba jazyků pro 1. roč. bc. kombinovaného studia PEF 2021/2022

(kombinované studium a konzultační střediska)

Předměty se volí v Univerzitním informačním systému (UIS).
(Po přihlášení -> Portál studenta -> v tabulce sloupec Reg./Zápisy, kde se po kliknutí na obrázek dostanete do Registrací pro ZS i LS).

• První kolo volby volitelných předmětů pro zimní semestr akademického roku 2021/2022 bude spuštěno od 5. dubna 12:00 do 11. dubna 2021. Výsledky budou zveřejněny v UIS.
Studenti postupující do: Studenti volí
2. ročníku programů
PaEK a INFOK Bc.
jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)
2. ročníků programu
VSRRK Bc.
Střediska PEF
jeden cizí jazyk
(v 1. nebo 2. r. musí být jeden z cizích jazyků angličtina)

Přehledy volitelných cizích jazyků včetně kódů jsou k dispozici v UIS.

• Druhé kolo volby předmětů: 19. – 25. dubna 2021

Počet studentů na předměty není v prvním kole volby omezen. Není tudíž nutné volit předměty ihned po otevření aplikace.